úterý 15. září 2015

Peněženky pro holky

Dneska jsem měla supr den až do momentu, kdy mi zavolala Barbara, kde jako jsem. Měly jsme se sejít, ale já na to úplně zapomněla v euforii z toho, že jsou všechny děti poprvé někde a já můžu celé dopoledne v kuse šít. Jsem děsná, ale Barbara mi to snad odpustí. Ani neumí česky, aby si mohla přečíst, jak si veřejně sypu popel na hlavu.


V čase, který jsem jí nevěnovala, jsem šila peněženky pro holky, na které čekaly už od června. Dorotka chtěla peněženku s pandou. Japonské plátno, které si vybrala, je krásně pevné, barva i struktura mě překvapily, vůbec bych nečekala, že se zamiluju do pandí látky. 

Barunka si přála modrou s velkým B jako Bára. To mělo být zvenku a vevnitř "malý písmenka", jenomže hledejte látku s malýma písmenkama, která se hodí k té s velkým B. Hledala jsem, hledala, ale nenašla, a tak jsou vevnitř místo malých písmenek zase B. Tak snad se holkám budou líbit. 


Teď ještě koupit žvýkačky a můžu pádit na poštu. Ještě vám připomenu, že stále můžete soutěžit o jednu moji kabelku, slosování už za 3 dny!


Žádné komentáře:

Okomentovat