úterý 20. října 2015

Už jste dneska udělali dobrý skutek?

O v českém kontextu naprosto ojedinělém časopise SOFFA jsem tady už psala. Jejich syrový, přírodní styl a minimalistické ladění mě nadchlo a často a ráda se vracím na jejich stránky, na jejich Instagram nebo sjíždím jejich kanál na youtube.
Každý pohled do SOFFA světa v sobě snoubí krásno s radostí a život dnešní s nostalgií dětství. Lidé, kteří v něm žijí, se umí radovat z maličkostí, přesně vědí, kam obrátit pohled, aby zachytili okamžik v jeho prchavé nádheře, umí dobře jíst, krásně voní a všichni muži mají vousy.
Obzvlášť ráda koukám na tohle video:


A moje oblíbené SOFFA teď potřebuje podpořit! Spolu se zahradnictvím Flower Deli shánějí na Hit hitu peníze na společný kalendář. Do konce sbírky zbývají necelé tři dny a ještě jim něco vybrat chybí. Když se nepodaří dosáhnout cílové částky, nedostanou ani to, co dosud nasbírali. Kdybych měla před svatbou, určitě bych si vybrala květinovou výzdobu nebo focení v SOFFA stylu, výběr odměn je ale mnohem širší. Jestli jste dneska ještě neudělali dobrý skutek, koukněte na jejich stránku a jestli se vám zalíbí, podpořte je! Časopisy jako je tenhle si uskutečnění svých snů rozhodně zaslouží!

Žádné komentáře:

Okomentovat