úterý 8. prosince 2015

Co jsme udělali


Udělali jsme to, že když u nás byli na návštěvě naši, rezervovali jsme si nocleh v hotelu a šli jsme se tam vyspat! Taková moderní varianta situace, kdy jdou děti o víkendu spát k babičce. Protáhli jsme se přes vánoční trh (ve Frankfurtu je takový ten echt německý s rozzářeným kolotočem a davem, kterým se téměř nedá prodrat), pak jsme se šli zahřát do baru a ráno se probudili až v 8:45! V 8:45! Tak jsme se naposledy probudila... vlastně si ani nepamatuju kdy. Myslím, že v tom taky nějak figurovali naši, že jsem tehdy ještě bydlela doma, anebo jsem tam už nebydlela, ale že jsem u nich právě byla. No ať je to jak je to, co bychom si bez těch rodičů počali!? 

2 komentáře:

  1. Krásné, snad jste dobila pořádnou dávku energie. Nějak tak to mám v plánu už delší dobu, ale né se k tomu dostat. Vstávat až v devět hodin, hmmmm. Krása. Hezké předvánoční dny. Renata

    OdpovědětSmazat
  2. Dobili jsme oba, ale už se to z nás skoro všechno zase odsálo. Ideální by bylo vyspat se aspoň tak jednou za 2 týdny. Teď ještě Leušce rostou zuby, tak vstáváme i v noci. Jak praví moudří, ještě na to budeme jednou rádi vzpomínat :)

    OdpovědětSmazat