středa 16. března 2016

Film Flavour aneb Jak chutná film?

Katalog je v tiskárně, web si už týden spokojeně běží a já si užívám pocit z dobře vykonané práce. 
Jestli máte rádi mimomainstreamové kino tolik jako já a jste z Prahy, Brna, Hradce, Jablonce, Havířova, Boskovic nebo Semil, tak se koukněte na naše stránky a rovnou si i na nějaký pěkný evropský film kupte vstupenku, ať se vám to do dubna nevyprodá! A jestli jste zdaleka, na webu máme spoustu trailerů, tak si pusťte aspoň ty :)


Když přijde na DEF, děsně mě mrzí, že nežijeme v Praze a že i letos prošvihnu projekce sekce Film Flavour, která stojí na principu cinema cuisine. Jde o spojení kvalitního filmu s tříchodovou večeří, kterou připraví renomovaný šéfkuchař a která je daným filmem inspirovaná. Nejčastěji jde o místní inspiraci, takže k italskému filmu si pošmáknete na italských dobrotách, u francouzského na šnecích a víně a tak dále.  To všechno se bude dít v krásných prostorách pražského Cinema Royal a hrát se bude Mládí a Láska všemi deseti. Možná bychom si takový malý Film Flavour mohli udělat doma, co myslíš, muži?

2 komentáře:

  1. Láska všemi deseti jsem viděla, je to pecka! A dík za inspiraci, že bychom s mužem vyrazili? ;)

    OdpovědětSmazat
  2. Vidíš, to bychom si mohli doma pustit a uklohnit si k tomu nějaké ty šneky. A vy běžte na Mládí a cuccinu Italianu, to bude určitě skvělej zážitek!

    OdpovědětSmazat