čtvrtek 28. dubna 2016

Miminkooooo je tady!


Jedna moje kamarádka má nové miminko. Maličké, novoučké, nufňavoučké, prostě právě upečené a my ho zítra uvidíme! Objednala si před časem pytel na přebalování, ale copak to jde, odbýt takovou událost nějakým pytlíkem?! Takže sada - přebalovací vak, košíček na kočárek a rukávníky na kočárek. 


Znáte košíčky na kočár? V poslední době se tady s nimi roztrhl pytel. Přijdou mi hrozně praktické - sama jsem ho nikdy neměla a všechno, co mi děti vrazily do ruky nebo co jsem potřebovala rychle odložit, abych mohla někoho zachraňovat před jistou smrtí, končilo na střeše kočárku, což bylo fajn jen do momentu, než začalo krápat a já jsem musela stříšku zatáhnout, aniž bych si uvědomila, že ji mám narvanou věcma. Jako když si na střechu auta postavíte kelímek s kafem a uvědomíte si to až když se auto rozjede a kafe vám začne stékat po okýnku.  


To se vám s košíčkem nemůže stát. Na lahev nebo mug na kafe má zvláštní oddíl a taky má kožený popruh s karabinkou na klíče. Nebo na dudlík. Nebo na něco jiného.


Ach kůže, s tou se tak krásně pracuje! Nechcete si u mě někdo objednat něco koženého? :)


Košíček je z krásného pevného šusťáku s polárníma liškama, kterou mi Marika dovezla přímo z Japonska za to, že jsem jí v průběhu cesty hlídala obchod, a která krásně ladí s kůží i stříbrnými druky. Na popruhy jsem recyklovala pásek z Andrejových starých kraťasů.


Košík se dá pohodlně odepnou a odnést domů nebo postavit kamkoliv, klidně na zem - dno má totiž z obou stran voskované plátno, takže se dá otřít a bude zase jako nové. 


Návleky na ruce má dneska na kočárku taky kde kdo. Ve Frankfurtu není nikdy třeskutá kosa, ale zima je tu skoro pořád a i v létě se vám může stát, že si na hřiště vezmete šálu a rukavice. A to nekecám! 


Na kočár se přidělají pomocí magnetek, nahoře jsou nepromokavé a zevnitř krásně chumlavé. 


Až do konce nebylo jasné, jak se to malé bude jmenovat, ale chtěla jsem udělat dárek adresný, tak jsem si s tím poradila po svém. Vlk se nažral a koza zůstala celá.


Pytlík na plínky asi představovat nemusím. Nepromokavý zevnitř i zvenku, na plíny, ubrousky, krémíčky, oblečko, ať už čisté, anebo to druhé. 


Vevnitř s kapsičkou na drobáky, kapesníčky, dudlík, prostě na cokoliv menšího.


Měla jsem zase příležitost pěkně se vyřádit s kladívkem, což mi udělalo moc dobře. Celý tenhle balíček bylo radost vyrábět. Už se těším na zítřejší audienci!

7 komentářů:

 1. Krásný! Parádní sada! Ta látka je naprosto úžasná, a vůbec, všechny detaily... P.

  OdpovědětSmazat
 2. Waw nadherna latka, nadherna praca. Vsetko by som to hned brala :)

  OdpovědětSmazat
 3. Já chci taky. Miminko i tuhle sadu :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však ty miminko máš, ne? :) A sadu si jistě spíchneš nádhernou sama!

   Smazat
 4. Jůůů, to je taková nádhera! Za takhle vylepšeným kočárkem si všichni vykroutí krky! :-)

  OdpovědětSmazat