pátek 22. dubna 2016

Taška na koláč


Nikdy by mě nenapadlo ji šít, kdyby mě o ni nepožádala Enikö. Vždycky, když nevím, do čeho se mám pustit a nechce se mi našívat jenom tak do zásoby, se objeví nějaká dobrá duše, která něco nutně potřebuje, jako by to bylo zrežírované.
 
 
Argumentovala jsem, že i když vyztužím dno překližkou, budou se strany sklapovat dovnitř a bude to furt zapatlaný, ale Enikö tvrdila, že ne, že to na vlastní oči u někoho viděla. 


A měla pravdu. Určitě se bude muset často prát, ale koláčů na oslavy odnese spousty. 


Má dvouvrstvé, vyztužené a prošité dno


a krásná kožená ucha, která jsem si sama nařezala a přinýtovala. 


Momentálně na kůži a nýtování docela frčím. Dělám to postaru průbojníkem, kladívkem a všema těma divnýma podložkama, co jsou v balíčcích se cvočkama z koh-i-nooru. Tlučení kladivem má blahodárné účinky na mé rozpoložení, protože nádherně pomáhá zbavovat se stresu. :)


A co vy, taky něčím tlučete? Ať tak nebo tak, přeju vám krásný víkend.

2 komentáře:

  1. Tak ta je skvela. Skoda, ze nepeciem :) ale tak nasla by si ine uplatnenie. Tie usi kozene ma najviac nadchli. To sa da noralne niekde kupit tie nitovace, kladivo mam :D

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Děkuju! Kladívko je každopádně dobrý základ :) Nýtky kupuju buď v galanterii v balíčcích po 10 ks (podle mě je mají všude, já kupuju u Stoklasy) nebo v železářství na kusy.

      Smazat