neděle 22. května 2016

Frustrace


Jdu se trochu vypsat z frustrace. Od středy mám na blogu soutěž o botičky, do které se zapojili jen 4 lidi. Copak je nikdo nechce? Nebo se mi nepovedly? Jsou jedny jediné na celém světě, je v nich kus mě a radost, kterou jsem z nich měla, se mění v neustálé koukání na web, jestli se někdo nový nepřipojil. Něco dělám blbě a nevím, jak to prolomit. Blogování vypadá jako děsná zábava, ale přitom je to vlastně neustálý zdroj frustrace, a ještě si to člověk dělá sám! 
Tak pojďte, soutěžte, sdílejte, než vyběhnete do dnešního slunečného rána.
Děkuju!

12 komentářů:

 1. Dobré ráno, botičky jsem objevila- náhodou- až teď, vlastně jsem u tebe poprvé.Botičky jsou boží,škoda,že pro našeho chlapečka(rokapůl)určitě malé.Jinak bych si hned zasoutěžila.Tak a teď si tě jdu celou prohlédnout....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za podporu, dneska jsem fakt měla slabou chvilku :)

   Smazat
 2. Né,jsou vážně nádherné!Myslím,že je to tím (jak už vlastně píše i Dag.),že mnoho čtenářů už třeba nemá tak malé dítko, aby mu botičky pasovaly.Já mám doma novorozeňátko, takže vím, že kdyby se na nás usmálo štěstí,určitě mu někdy budou dobré:-) No,takže hlavu vzhůru a hezkou neděli:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Veroniko díky, bych si tady asi neměla takhle stěžovat, ale dneska mě to nějak přepadlo.... Třeba vyhraješ! Budu ti držet palce.

   Smazat
 3. Určitě nesmutněte, botičky jsou nádherné. Hned bych je brala, ale našemu dvouleťákovi už by byly malé, má nohu 14cm. A další dítko neplánuji (mám už 3), tak bychom bohužel nevyužili. Na Váš blog nakukuji moc ráda, je to pro mě inspirace i relax. Myslím, že blbě nic neděláte, ba naopak, jen tak dál. Přeji krásný , sluncem zalitý den. Zuzka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc, on se nakonec sluncem zalil, člověk by neměl být tak malicherný jako já, ještě hned po ránu :) Posílám speciální pozdrav souputnici trojnásobné matce! :)

   Smazat
 4. Taky se hlásím! U nás to tentokrát vypadá opět na vnuka (hurá), ale příště to třeba bude indiánka (hurá) a šup s ní rovnou do botiček :-)
  A blog máte parádní, jsem ráda, že jsem ho objevila.

  OdpovědětSmazat
 5. Píšu si :) A vy máte taky superparádní blog, moc ráda k vám chodím.

  OdpovědětSmazat
 6. Zuzko, já bych taky soutěžila, ale stejně jako ostatní mám příliš velké děti. Ať je zase líp.

  OdpovědětSmazat
 7. Jsem tu dnes poprvé díky tipu mojí sestry. Tak se připojuji:)
  A nezoufejte, blogů je tolik a času na čtení tak málo, že se to někdy propojí dohromady a vypadá to, že není zájem. Já si teď s chutí ten váš začnu číst:)

  OdpovědětSmazat
 8. Dobrý den,
  Váš blog je skvělý. Bohužel má syn větší nohu.
  Míša

  OdpovědětSmazat