neděle 12. června 2016

Sáčky Zero WasteJsem se hecla a ušila pět velkých a pět malých sad na zero waste nákup a obalila je do slušivých a praktických taštiček s koženým poutkem. Velká sada je s nákupkou a pytlem s koženým úvazem, v malé sadě jsou jen sáčky. Vzala jsem to s sebou v sobotu na trh a chystala se dělat osvětu, ale Němce eliminace odpadu příliš nezajímala a prodávaly se jako vždycky hlavně kabelky a druky do náramků :) Takže je nabízím vám, jestli máte zájem, tak klik sem. A jestli chcete sledovat mé dobrodružství, které při nakupování se sáčky ze záclonoviny zažívám, sledujte můj Instagram, je to napínavé :)
9 komentářů:

 1. Jé, to je super nápad - vůbec by mě nenapadlo nosit sáčky ze záclonoviny a přitom je to dost praktické...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky. On teda není můj, původně jsem si takové sáčky chtěla koupit, ale nějak nejdou nikde moc sehnat a když už, tak nejsou moc hezké... :)

   Smazat
 2. Zuzi, ty sáčky jsou věc, kterou poslední dobou dost řeším, zatím čistě teoreicky. Záclonovina je drobý nápad. Jaké to je jít s takovým sáčkem do obchodu? nestydíš se?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napsala jsem ti mejl, ale ať ostatní taky ví: No je to děs, stydím se, hlavně v takových těch klasických supermarketech, ale zatím se nikdo nahlas moc nedivil a nekladl odpor :)

   Smazat
  2. Zuzi, dívala jsem se pečlivě a žádný mail mi nepřišel. Moje adresa je evulekotule (zavináč ) iic.cas.cz .

   Smazat
  3. Evi, klikla jsem v mejlu na odpovědět na komentář a možná to nevedlo tam, kam jsem si myslela :) Dík za kontakt, přepošlu ti to :) Pa a měj se!

   Smazat
 3. Tak ty jsou ovsem paradni! Myslim, ze neni vubec za Co se stydet, na me spis nevrazive kouka osazenstvo obchodu, kde nemaji papirove pytliky, kdyz nakoupene ovoce nebo zeleninu volne kutalim Po bezicim pasu... hlavne kdyz to musi pochytat na tu plochu, kdyz to teprve u kasy vazi ; )

  OdpovědětSmazat
 4. No jasně, mně dneska v obchodě paní prodavačka dokonce pochválila, to jsem čuměla! Mám pocit, že jsem objevila Ameriku :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je pokrok, vetsinou lidi hodne divne koukaj, ze nechces pytlik, kdyz je zadarmo, jeste ke vsemu s oduvodnenim, ze to chudakovi prirode nemuzes udelat ; )

   Smazat